Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusCheck Our Feed
 

Zawsze czerwone usta i wykonany dobrze makijaż wygląda bardzo dobrze i wzbudza pożądanie. Stosowanie szminek o ciemnych kolorach wcale nie jest takie łatwe, ale wykonanie perfekcyjnego makijażu ust jest zarówno efektowne jak również warte wysiłku i poświęconego czasu.

Ladit 280x336

To jest trudne, ale kilka ćwiczeń i można nabrać wprawy, a potem można cieszyć się efektami perfekcyjnego makijażu.

Czerwone usta - przed pomalowaniem ust zaleca się wykonać dobry podkład

Aby czerwony kolor na ustach wyglądał perfekcyjnie malowanie ich należy zacząć od środka ust. Równomiernie nakłada się pędzlem na górne i dolne wargi w kierunku kącików ust warstwę pomadki.

Technika ta sprawia, że na ustach nie pozostawia się nadmiernej ilości szminki w jednym miejscu i makijaż staję się bardziej równomierny i perfekcyjny.

Należy usunąć nadmiar pomadki przed nałożeniem czerwonej szminki

Zaleca się przyłożenie chusteczki higienicznej i delikatne jej dociśnięcie, nie przesuwając jej, bo kolor zamaże się i nie będzie równomierny, a tym samym nie uzyska się zamierzonego efektu.

Ladit 160x600

Kontur makijażu ust a czerwone usta

Żeby kontur ust nie był zbyt wyzywający ani wulgarny należy patyczkiem kosmetycznym delikatnie ?rolować? po wargach.

Ten zabieg sprawi, że usta uzyskają równomierny kolor.

Makijaż w stylu francuskim ? czarna kreska na powiece i czerwone usta

Decydując się na czerwone usta należy pamiętać o ograniczeniu innych kolorów. Nie należy łączyć intensywnej czerwieni z wyrazistymi kolorami cieni do powiek.

Najbardziej klasycznym i najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie tak zwanego makijażu francuskiego.

Najbardziej klasyczna, a zarazem elegancka wersja tego makijażu zaleca narysowanie dość grubej kreski na powiece górnej i podkreślenie w ten sam sposób lub podobne potraktowanie  powieki dolnej.

Do tego usta w kolorze intensywnej, wyrazistej czerwieni idealnie pasują na wieczorne przyjęcia. Jeśli jednak wybrać bardziej subtelną wersję, to taki makijaż może być również codziennym, ale należy wówczas pamiętać, aby dobrane kolory nie były zbyt agresywne, a kreska na oku delikatniejsza. Zostaw odpowiedź

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.