Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusCheck Our Feed

Nota prawna

 

Nota Prawna

Serwis Choroby-Objawy-Leczenie.pl ma charakter informacyjno-edukacyjny, nie konsultacyjny.

Informacje zawarte na stronie nie mogą być traktowane jako ostateczna diagnoza, nie mogą również zastąpić konsultacji z lekarzem specjalistą. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za postępowanie użytkowników. Przed przyjmowaniem jakichkolwiek leków, ziół, preparatów leczniczych należy skonsultować się z lekarzem!, i zapoznać się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędy które mogą pojawić się w informacjach zawartych na stronie choroby-objawy-leczenie.pl. informacje znajdujące się na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na stronie nie zastąpią wizyty u specjalisty nie potwierdzają również ewentualnej diagnozy.

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tej witrynie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów umieszczanych przez czytelników.

Wszelkie prawa do serwisu Choroby-Objawy-Leczenie.pl są zastrzeżone.

Wszystkie artykuły i treści są własnością serwisu choroby-objawy-leczenie.pl. Kopiowanie treści zawartych na witrynie choroby-objawy-leczenie.pl i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody redakcji jest zabronione oraz skutkować będzie odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne.